Geopatogenní zóny

 

Škodlivý vliv geopatogenních zón na lidský organizmus jsou známé již více než 4000 let. Také ve starém Římě či Egyptě o takových zónách věděli a  snažily se jim vyhnout při stavbách domů, kvůli zvýšeného výskytu nádorových onemocnění. Původně se to nazývalo "dračími žílami", protože to znamenalo, že utrpení v podobě nemocí vychází ze země.

Rozsáhlou práci na uvedené téma, olomoucký onkolog MUDr. Oldřich Jurišek svou praxí zjistil, že mezi pacienty s nádorovým onemocněním se často vyskytovali lidé, kteří bydleli na shodné adrese - bydleli ve stejné čtvrti, ulici nebo byli z jednoho domu. V roce 1994 byla u nás vydána kniha francouzského autora s názvem "Domy, které zabíjejí". Zde autor popisuje důvody, proč je v některých domech a oblastech zvýšený výskyt rakoviny a mnoha jiných nemocí, u nichž si nelze vysvětlit  příčinu.

Anglická lékařka Jane Thurnel-Readová napsala knihu pod názvem "Geopatogenní zóny kolem nás",která zjistila, že příčinou některých chorob je geopatogenní stres. Ten se vyskytuje u osob, jež dlouho pobývají na takových místech. Takový stres může vzniknout z jakékoli situace a člověk je potom okamžitě náchylnější k různým nemocem. Tyto zóny vznikají na podzemních pramenech, rudných žílách a geologických trhlinách, tam kde vytvářejí jakési prázdná, hluchá místa. S hladinou podzemních vod se mění i tyto zóny a tím se mohou tyto zóny přemisťovat.

Podíl těchto zón se vyskytuje nad podzemními vodami zhruba v 70 % a zbytek vytvářejí geologické odchylky a jejich nepravidelnost. Doposud neexistoval měřící přístroj na tyto zóny,  hledají se psychotronickou cestou  pomocí virgule, kyvadla, nebo jiných pomůcek.

Často jsou slyšet názory, že "co je škodlivé, o tom je lepší  nic nevědět", snad kvůli tomu, že se s tím stejně nedá nic dělat. To je ale velmi nebezpečný názor, protože, když bude zjištěna nemoc až po projevu prvních příznaků, už může být příliš pozdě k nasazení léčby. Pobyt na takových místech znamená z 90 % případů   působení geopatogenních zón.  Osoby, které po sobě užívali stejné místo například pro spaní, onemocní stejnou nemocí.

Nemusí to být tedy geneticky příbuzní lidé, ale  působení geopatogenních zón a onemocnění nemusí být vždy nádorové, ale okruh zdravotních problémů může být různorodý a velmi široký, jako je onemocnění kloubů a  páteře, srdeční a cévní onemocnění, záněty žil, trombóza, bércové vředy, žaludek, ledviny, revma, močové cesty, rozmnožovací orgány, žlučník, játra, slinivka atd. Nebo závažnější choroby jako je leukémie, nádory či skleróza, protože tyto zóny ničí imunitní systém. Má také na svědomí různé chronické a alergické stavy a může působit  i na vznik infekčních onemocnění.

Čím je geopatogenní zóna intenzivnější (např. se kříží dvě či více zón), bývají nemoci závažnější. Nižší intenzita vlivu koresponduje s lehčím onemocněním. Vyhledat tyto zóny nelze lze psychotronicky, protože člověk dokáže využívat a komunikovat se svým podvědomím. Kdo se chce vyléčit, by měl nejdříve uvažovat, zda nepobývá na geopatogenní zóně.

Nadměrné "kopání nohama" miminka v nočních hodinách,  bývá způsobeno tím, že leží v geopatogenní zóně. Po narození se často stává, že dítě nechce ležet ve své postýlce, často pláče, nadměrně se potí a často bývají nemocné. Dlouhodobý pobyt v těchto zónách způsobuje opakované angíny, astma a jiné zdravotní potíže jako je vysoký krevní tlak, bušení srdce, záněty žil, růst cyst, bolestí páteře, hlavy, migrén, kloubů, únavového syndromu atd.

Tyto zóny se dají vyrušit, ale není to léčebnou metodou, a ani nemá nic společného s léčitelstvím. Hlavním a jediným úkolem je přerušit tento prostor odkloněním, aby  škodlivá energie nepůsobila zhoubně na živý organizmus.  To se dá změřit např. virgulí. V takovém  případě bolestivé stavy mizí, organizmus velmi rychle regeneruje a co hlavní, celá řada nemocí ustupuje a dále se nevrací.

 
                 TRÁPÍ VÁS ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY BEZ JASNÝCH PŘÍČIN, NEMŮŽETE V NOCI SPÁT?
 

·         Chronické  a  různé  neurčité  zdravotní  potíže  mohou být způsobené vlivem geopatogenních zón a elektrosmogu

·         Chronická  onemocnění, včetně onkologických  jsou z více než 80% zapříčiněna dlouhodobým působením geopatogenních zón a elektrosmogu !

·         Pokud spíte, relaxujete nebo jen trávíte delší čas  v  geopatogenní  zóně,  Vaše  tělo  nemá  možnost " obnovit " dostatečné množství energie                    potřebné pro udržení Vašeho zdraví

Geopatogenní zóny (GPZ) a elektrosmog(ES) jsou překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo. 

Získal jsem schopnost geopatogenní zóny nejen změřit, ale i je harmonizovat.

Harmonizuji i elektrosmog, tzn. že člověk, zvířata a rostliny jsou pak mimo vliv těchto nebezpečných záření.

Neodstraňuji geopatogenní zóny, jako takové, ty jsou již v zemi navždy, díky zásahu do tektonických vrstev země, ale trvale odstraňuji negativní vliv na člověka, zvířata a rostliny, tím, že je harmonizuji v souladu s přírodou.

Harmonizaci provádím v celém vašem bytě nebo domě včetně pozemku. Nemusíte stěhovat nábytek kvůli geopatogenním zónám!

Cena za změření a harmonizaci geopatogenních zón a elektrosmogu je 900 Kč .

Cena platí pro Frýdek- Místek a okolí do 20 km.

Kontaktujte mne na:

-       telefonu:                      606 762 067 nebo

-          emailu:                      libor.mazal@gmail.com