THE RECONNECTION® - (ZNOVUNAPOJENÍ)

 

 

Původně meridiány (akupunkturní dráhy) na našem těle  byly propojeny se souřadnicovou sítí, která obklopuje planetu Zemi a Vesmír. Tyto souřadnicové sítě byly navrženy, aby pokračovaly vně a spojovaly nás s nesmírně rozsáhlou sítí celého vesmíru. Časem jsme přišli o spojení s těmito dráhami.

 

The Reconnection (Znovunapojení) je proces úplného připojení vašich vlastních energetických sítí k energetickým sítím vesmíru. Připojením meridiánů a energetických drah vašeho těla na dráhy Země a vesmírný energetický cirkulační systém se zlepší váš vývoj, životní síla (energie pro obnovu funkcí lidského těla) a především tímto procesem získáte osobní schopnost léčit.

 

The Reconnection (Znovunapojení) vnáší a aktivuje tyto nové dráhy, které umožňují přeměnu energie, světla a informací, opětovné zapojení vláken DNA a reintegraci řetězců (souběžně se vyskytujících – nebo paralelních – rovin existence)

 

The Reconnection (Znovunapojení) je proces který umožňuje napojení našich vlastních energetických polí  na  energie, informace a světlo Vesmíru a planety Země. Proces The Reconnection (Znovunapojení) prováděný náležitou  osobou (certifikovaným praktikem) ve vás aktivuje nové energetické dráhy a přinese vám nová energetická a vibrační spojení, která vám umožní mít úplný přístup k vyšším a silnější reintegračním frekvencím pro váš osobní vývoj a především pro schopnost léčit sebe a druhé.  Slovy Dr. Erica  Pearla dochází k akceleraci „životní cesty“. 

  

The Reconnection (Znovunapojení) se provádí ve dvou po sobě následujících dnech. Každý den trvá cca 1 hodinu. Samotný proces The Reconnection ( Znovunapojení ) probíhá ve dvou  fázích. Mezi nimi  musí být alespoň jedna ale ne více než tři noci. Při The Reconnection (Znovunapojení)  si pohodlně   lehnete na záda a zavřete oči. Potom už se můžete nechat unášet na frekvencích této energie. The Reconnection (Znovunapojení) je osobní prožitek, dotek vesmíru a každý ho prožívá a vnímá jinak.  

 

The Reconnection (Znovunapojení) se provádí jednou za život a na vždy změní váš život.

Co se stane? –

Vzhledem k tomu, že každý z nás má jiné zážitky, uvádím velmi časté reakce:

-          pocit většího uzemnění a zaměření

-          cíle, které se zdály být mimo dosah, se náhle naplní

-          i malé obchody, zakázky, projekty přitahují více klientů

-          pocity klidu a štěstí, někdy dokonce jako „bytí v lásce“

-          touha cestovat do určitých míst se náhle stává skutečností

-          výsledkem uzdravování fyzického těla je často, že je potřeba méně léků nebo dokonce žádné

-          další pokyny od vyššího já, což například u léčitele je zvýšení účinnosti léčby pro své klienty

-          „zázračné plynutí“ : zázračná přitažlivost toho čeho je potřeba

 

Co se děje při provádění procesu The Reconnestion (Znovunapojení)? –Každý má zcela jiný zážitek. Mnoho lidí popisuje, že cítí mravenčení, teplo, chlad, relaxaci, vizualizaci barev, vůní nebo dokonce i zvuků a hlasů. Sucho v ústech, nekontrolovatelný pohyb prstů, očních víček nebo očí. Někteří mají pocit, že v místnosti je i někdo jiný. Pocit, že se jich někdo dotýká, přestože jde o bezdotykový proces.

Až do druhého sezení The Reconnection (Znovunapojení) většina klientů nemá žádné prožitky, proto prostě důvěřujte procesu a tomu, co je vám dáváno.

 

Zážitky během The Reconnection (Znovunapojení) jsou často popisovány jako výraznější než během Reconnective Healing (Reintegračního Léčení), zvláště při druhém sezení.